13RS037521
Part Number:
13RS037521
Description:
ROUND SPACER, .218 ID, .375 OD,
Between Board Height :
0.438" (11.11mm)
Diameter - Inside :
0.218" (5.54mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Length - Overall :
0.438" (11.11mm)