SRS-1-1.650
Part Number:
SRS-1-1.650
Description:
ROUND SPACER #4 PVC 41.91MM
Between Board Height :
1.650" (41.91mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.650" (41.91mm)