SRS-4-1.105
Part Number:
SRS-4-1.105
Description:
ROUND SPACER M3 PVC 28.07MM
Between Board Height :
1.105" (28.07mm)
Diameter - Inside :
0.113" (2.87mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.105" (28.07mm)