SRS-2-26MM
Part Number:
SRS-2-26MM
Description:
ROUND SPACER #6 PVC 26MM
Between Board Height :
1.024" (26.00mm)
Diameter - Inside :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.024" (26.00mm)