SRS-2-24MM
Part Number:
SRS-2-24MM
Description:
ROUND SPACER #6 PVC 24MM
Between Board Height :
0.945" (24.00mm)
Diameter - Inside :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.945" (24.00mm)