SRS-1-1.250
Part Number:
SRS-1-1.250
Description:
ROUND SPACER #4 PVC 1-1/4"
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"