SRS-1-1.195
Part Number:
SRS-1-1.195
Description:
ROUND SPACER #4 PVC 30.35MM
Between Board Height :
1.195" (30.35mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.195" (30.35mm)