SRS-1-1.165
Part Number:
SRS-1-1.165
Description:
ROUND SPACER #4 PVC 29.59MM
Between Board Height :
1.165" (29.59mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.165" (29.59mm)