SRS-1-1.035
Part Number:
SRS-1-1.035
Description:
ROUND SPACER #4 PVC 26.3MM
Between Board Height :
1.035" (26.30mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.035" (26.30mm)