SRS-4-13MM
Part Number:
SRS-4-13MM
Description:
ROUND SPACER M3 PVC 13MM
Between Board Height :
0.512" (13.00mm)
Diameter - Inside :
0.113" (2.87mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.512" (13.00mm)