SRS-2-18MM
Part Number:
SRS-2-18MM
Description:
ROUND SPACER #6 PVC 18MM
Between Board Height :
0.709" (18.00mm)
Diameter - Inside :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.709" (18.00mm)