1247-38-SS-20
Part Number:
1247-38-SS-20
Description:
5/8 RD X 3/16 X .380 ID
In Stock:
11
Between Board Height :
0.188" (4.78mm) 3/16"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Length - Overall :
0.188" (4.76mm)