1217-25-B-12
Part Number:
1217-25-B-12
Description:
1/2 RD X 1/4 X .252 ID
In Stock:
13
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.252" (6.40mm)
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"