1279-25-AL
Part Number:
1279-25-AL
Description:
3/4 RD X 1/4 X .252 ID
In Stock:
301
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.250" (6.35mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"