1247-38-AL
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1247-38-AL
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
5/8 RD X 3/16 X .380 ID
In Stock:
770
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.188" (4.78mm) 3/16"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.188" (4.76mm)