M1050-3005-N
Part Number:
M1050-3005-N
Description:
6_MM_ROUND_FEMALE_STANDOFFS
In Stock:
450
Between Board Height :
0.118" (3.00mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm)
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)