M1300-3005-SS
Part Number:
M1300-3005-SS
Description:
6MM HEX X 3MM X M3 THD
In Stock:
457
Between Board Height :
0.118" (3.00mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm) Hex
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)