HNSM3-20-5.5-1
Part Number:
HNSM3-20-5.5-1
Description:
HEX STANDOFF M3 NYLON 20MM
In Stock:
223
Between Board Height :
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm) Hex
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)