13RS075025
Part Number:
13RS075025
Description:
ROUND SPACER, .258 ID, .750 OD,
In Stock:
300
Between Board Height :
0.438" (11.11mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.438" (11.11mm)