M1300-3005-AL
Manufacturer:
RAF
Part Number:
M1300-3005-AL
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
HEX STANDOFF M3X0.5 ALUMINUM 3MM
In Stock:
674
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.118" (3.00mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.236" (5.99mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)