13RS025050
Part Number:
13RS025050
Description:
ROUND SPACER, .147 ID, .250 OD,
In Stock:
982
Between Board Height :
0.297" (7.54mm)
Diameter - Inside :
0.147" (3.73mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.297" (7.54mm)