TNM3-8-14-3
Part Number:
TNM3-8-14-3
Description:
ROUND STANDOFF M3 NYLON 14MM
In Stock:
311
Between Board Height :
0.551" (14.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Features :
Gender :
Male, Male
Length - Overall :
1.024" (26.00mm)