HSM4-8-20-1
Part Number:
HSM4-8-20-1
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 20MM
In Stock:
38
Between Board Height :
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)