M1259-3005-S-12
Part Number:
M1259-3005-S-12
Description:
4.5MM HEX X 12MM X M3 THD
In Stock:
132
Between Board Height :
0.472" (12.00mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm) Hex
Length - Overall :
0.472" (12.00mm)