HTSN-M4-10-8-2
Part Number:
HTSN-M4-10-8-2
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 10MM
In Stock:
147
Between Board Height :
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
0.709" (18.00mm)