3132-22-1-2000-001-1-TD
Part Number:
3132-22-1-2000-001-1-TD
Description:
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 5'
In Stock:
16
Conductor Strand :
Solid
Jacket (Insulation) Diameter :
0.059" (1.50mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Black
Length :
5.00' (1.52m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG