1279-38-AL
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1279-38-AL
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
3/4 RD X 1/4 X .380 ID
In Stock:
615
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"