M1250-3005-AL
Part Number:
M1250-3005-AL
Description:
HEX STANDOFF M3X0.5 ALUMINUM 3MM
In Stock:
362
Between Board Height :
0.118" (3.00mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm) Hex
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)