13RS037513
Part Number:
13RS037513
Description:
ROUND SPACER, .194 ID, .375 OD,
In Stock:
602
Between Board Height :
0.340" (8.64mm)
Diameter - Inside :
0.194" (4.93mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Length - Overall :
0.340" (8.64mm)