1248-38-SS
Part Number:
1248-38-SS
Description:
5/8 RD X 1/4 X .380 ID
In Stock:
198
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"