M1351-4007-N
Part Number:
M1351-4007-N
Description:
8_MM_HEX_FEMALE_STANDOFFS
Between Board Height :
0.157" (4.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
0.157" (4.00mm)