SO-1715-03-02-01-L
Part Number:
SO-1715-03-02-01-L
PRECISION BOARD STACKING STANDOF
In Stock:
950
Between Board Height :
0.675" (17.15mm)
Diameter - Outside :
0.188" (4.78mm) 3/16" Hex