1279-38-S-12
Part Number:
1279-38-S-12
Description:
3/4 RD X 1/4 X .380 ID
In Stock:
102
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"