HSM4-8-25-1
Part Number:
HSM4-8-25-1
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 25MM
In Stock:
249
Between Board Height :
0.984" (25.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.984" (25.00mm)