HSM4-8-15-1
Manufacturer:
Essentra Components
Part Number:
HSM4-8-15-1
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 15MM
In Stock:
864
Manufacturer :
Essentra Components
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.591" (15.00mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.591" (15.00mm)