13RS050001
Part Number:
13RS050001
Description:
ROUND SPACER, .252 ID, .500 OD,
In Stock:
138
Between Board Height :
2.500" (63.50mm)
Diameter - Inside :
0.252" (6.40mm)
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)