13RS037591
Part Number:
13RS037591
Description:
ROUND SPACER, .140 ID, .375 OD,
Between Board Height :
0.725" (18.42mm)
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Length - Overall :
0.725" (18.42mm)