13RS025057
Part Number:
13RS025057
Description:
ROUND SPACER, .171 ID, .250 OD,
Between Board Height :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Diameter - Inside :
0.171" (4.34mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.375" (9.53mm) 3/8"