SO-1115-03-01-02-L
Part Number:
SO-1115-03-01-02-L
PRECISION BOARD STACKING STANDOF
In Stock:
154
Between Board Height :
0.439" (11.15mm)
Diameter - Outside :
0.188" (4.78mm) 3/16" Hex