13RS077530
Part Number:
13RS077530
Description:
ROUND SPACER, .507 ID, .775 OD,
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Outside :
0.775" (19.69mm)
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"