CBRLSS075A
Manufacturer:
Essentra Components
Part Number:
CBRLSS075A
Category:
Board Supports
Description:
REVERSE MOUNT SUPPORT,PUSH/FLAT
Manufacturer :
Essentra Components
Category :
Board Supports
Between Board Height :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Holding Type :
Snap Lock
Length - Overall :
Material :
Nylon
Mounting Hole Diameter :
0.216" (5.49mm)