18PTFESTRVIO1000
Part Number:
18PTFESTRVIO1000
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 1000'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.069" (1.75mm)
Jacket Color :
Violet
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG