18PTFESTRBLU500
Part Number:
18PTFESTRBLU500
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 500'
In Stock:
48
Jacket (Insulation) Diameter :
0.069" (1.75mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG