30PTFESTRBLU1000
Part Number:
30PTFESTRBLU1000
Description:
HOOK-UP STRND 30AWG BLUE 1000'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.032" (0.81mm)
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
30 AWG