HD-06PSA-10"X10"-5PK
Manufacturer:
Aearo Technologies, a 3M company
Part Number:
HD-06PSA-10"X10"-5PK
Category:
Foam
Description:
URETHANE 10"X10"X.062" 5PK
In Stock:
2
Manufacturer :
Category :
Foam
Color :
Black
Density :
Material :
Urethane
Material Flammability Rating :
UL94 HB
Product Status :
Active
Size / Dimension :
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness :
0.062" (1.57mm)