LS-1037LM-10"X10"-5PK
Part Number:
LS-1037LM-10"X10"-5PK
Description:
POLYURETHANE 10"X10"X.37" 5PK
In Stock:
10
Size / Dimension :
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness :
0.370" (9.40mm)