LS-1019LM-10"X10"-5PK
Part Number:
LS-1019LM-10"X10"-5PK
Description:
FOAM 54.02X1200" PLYURETHANE 5PK
In Stock:
10
Size / Dimension :
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness :
0.190" (4.83mm)