30PTFESTRBLU500
Part Number:
30PTFESTRBLU500
Description:
HOOK-UP STRND 30AWG BLUE 500'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.032" (0.81mm)
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
30 AWG