62MP2500W
Part Number:
62MP2500W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 2.500 IN HOL
Color :
White
Flange Diameter :
2.775" (70.49mm)
Hole Diameter :
2.250" (57.15mm)
Panel Thickness :
0.250" (6.35mm) 1/4"