62MP3500
Part Number:
62MP3500
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 3.500 IN HOL
In Stock:
80
Color :
Black
Flange Diameter :
3.660" (92.96mm)
Hole Diameter :
3.500" (88.90mm)
Panel Thickness :
0.250" (6.35mm) 1/4"